Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví

Proč odmítáme dálnici D3?

D3 zničí výjmečnou krajinu - obrázek

D3 zničí výjmečnou krajinu - obrázek

Takzvaná stabilizovaná trasa dálnice D3 je stavebně, technicky, finančně a časově nejnáročnější variantou silničního spojení Prahy a jihu Čech. Přinesla by zkázu obcím v Posázaví, Neveklovsku a České Sibiři, dosud těžících z okouzlující krajiny a specifického venkovského osídlení.
Co nabízíme? Co prosazujeme? Variantu PROMIKA 2008! - obrázek

Co nabízíme? Co prosazujeme? Variantu PROMIKA 2008! - obrázek

Variantní trasa dálnice Promika je navržena všestranně účinněji než varianta stabilizovaná!  -Pomůže obyvatelům z Benešovska a Voticka, které do Prahy dovede o 20 procent rychleji než „Stabilizovaná“ a oproti současné silnici I/3 si podrží odstup od sídel na trase. -
Když jsme se 8. srpna dozvěděli, že Krajský soud v Praze zakázal stavbu dálnice D3 přes Dolní Posázaví, mnohým se vybavilo, jak podobné rozsudky ohledně oficiální trasy dálnice D8 přes České Středohoří doprovodila televize sugestivními záběry dětí mořených výfuky aut.
Naše společnost vyžaduje čerstvé rohlíky v každou denní dobu a domek se zahrádkou pro každého, kdo složí na stůl zálohu na hypotéku. D3 není ani pomýlenou vizí komunistického plánování. Její nelogické vyboulení do Dolního Posázaví je totiž výsledkem snahy nacistů poněmčit za druhé světové války český venkov.
V případě úspěchu lobby, která prosazuje dálnici D3, bude centrum Prahy zcela zahlceno tranzitní automobilovou dopravou.
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one