Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví

Příznivci a členové

Otakar Šmíd, krajinný ekolog, člen SZ - obrázek

Otakar Šmíd, krajinný ekolog, člen SZ - obrázek

Narozen 28.12.1938, absolvent Elektrotechnické fakulty ČVUT, v důchodu pak Univerzity třetího věku-Ochrana životního prostředí VŠCHT. Člen SZ od r.1990 s přerušením, v prvním porevolučním vol. období zastupitel Prahy 1. Dříve spojen s Jílovým chatou, nyní předseda zdejší ZO SZ, jednatel OS Krajina 2000 a Okrašlovacího spolku, člen Demokratického klubu a klubu Sisyfos. Rozhodnut po sedmdesátce se stáhnout do ústraní.
Boženka Šmídová, členka SZ - obrázek

Boženka Šmídová, členka SZ - obrázek

Anežka Šmídová, narozena 8.5.1945, absolventka gymnázia, členka SZ od r. 1990 s přerušením, v devadesátých létech činná ve Společnosti Nového Města Pražského, Důchod tráví s manželem v Jílovém, pokladní ZO SZ, členka OS Krajina 2000, Okrašlovacího spolku, chovatelka tří vnuků a drobného zvířectva.
Michal Bernard, příznivec zelené politiky - obrázek

Michal Bernard, příznivec zelené politiky - obrázek

Narozen 11.6. 1980 v Benešově, vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2005 pracoval v EPS, kde zpočátku působil v poradně pro veřejnost, od roku 2007
do srpna 2008 byl členem programu Právo životního prostředí a zabýval se tématem odpovědnosti za škody na životní prostředí a externalitami z dopravy.
Lucie Pařízková, příznivkyně krajiny bez dálnic - obrázek

Lucie Pařízková, příznivkyně krajiny bez dálnic - obrázek

Narozena 1978 v Praze, dosažené vzdělání Vyssi odborna skola publicistiky v Praze v letech 1998 - 2001. Od r. 2004 - fotografka tydeniku Nedelni svet, Instinkt a Tyden. Úzce spolupracuje se sdružením obcí KLID, které prosazuje alternativní trasu dálnice do jižních Čech s názvem PROMIKA 2008.
Eva Tylová, ředitelka ČIŽP, členka SZ - obrázek

Eva Tylová, ředitelka ČIŽP, členka SZ - obrázek

Česká politička a ochránkyně životního prostředí se narodila v roce 1959. V současnosti ředitelka České inspekce životního prostředí a zastupitelka za Stranu zelených v Praze. Vystudovala Fakultu jadernou a inženýrskou ČVUT. Po studiích pracovala šest let v Ústavu pro výzkum, výrobu a využití radioizotopů.
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one