Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví
Jako člen či členka Strany zelených máte možnost se aktivně účastnit činnosti strany, včetně práva volit a být voleni do jejích orgánů. Velmi rádi vás v našich řadách uvítáme! Pojďme společně prosazovat zelenou politiku! Pokud se chcete stát členy, vyplňte prosím krátký formulář - https://i.zeleni.cz/pridejtese/#/
Jste dobří v řízení auta? Nebo umíte zajišťovat produkci akcí? Jste šikovný fotograf? Vynikáte v něčem jiném nebo chcete prostě pomoci? Tak právě vás hledáme! Dobrovolníci a dobrovolnice nám pomáhají naši činnost násobit. Časem, který zeleným věnují, pomáhají rozšiřovat činnost všech zelených a to i v jednotlivých krajích a regionech. 
Odborné sekce sdružují experty v různých oblastech. Právě v odborných sekcích se pracuje na jednotlivých zelených tématech. Členem odborné sekce může být i nečlen zelených. Uvítáme mezi sebou odborníky na různorodá témata, ať už jde o lidská práva, ekonomiku či zahraniční vztahy. 
Pokud se budete chtít zaregistrovat do odborné sekce, zašlete prosím vaši žádost o registraci, motivační dopis a zdůvodnění žádosti o členství v sekci na adresu tajemnice hlavní kanceláře Evy Kubátové, která vám ráda zodpoví jakékoli další dotazy (tel.č.: 733 536 792, e-mail: eva.kubatova@zeleni.cz).
 
 
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one