Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví

Poznámka k mříži na úřadě

V prosincovém čísle JN Milan Mrkva, MS ODS, navrhuje místo kované mříže v 1.patře Městského úřadu v Jílovém instalovat ozdobné dveře. Potkal jsem před touto mříží v „neúřední“ den sestru zesnulého hudebního skladatele Zdeňka Lukáše, která chtěla dojednat uložení urny na hřbitově v Jílovém. Myslím, že ani dveře intarzované mahagonem by jí neporadily.
Zlepšení komunikace v podobných případech by pomohlo zřízení recepce na radnici. Zda ji spojit s podatelnou, nebo jiným referátem, musí posoudit povolanější. Kromě informací, umožňujících bezproblémové vyřízení záležitostí občanů na úřadě, by recepce mohla poskytovat i turistické informace návštěvníkům, například kde se ubytovat s miminem, vozíčkářem nebo pejskem, kudy na Třeštibok nebo do Libřice.

Když jsem si před léty zapomněl pozvánku, recepční na radnici ve Freistadtu mi pohotově zjistil, ve které hospodě Grünen pořádají dopravní konferenci. Jsme asi měsíc v Schengenském prostoru. Měli bychom se tam pomalu zabydlet i ve vzájemné komunikaci.

          Otakar Šmíd

23.10.2008 12:39:55
oldrichjaneba
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one