Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví
Předseda jílovských zelených má podstatné připomínky k úpravám, které mají v budoucnosti potkat park na náměstí v Jílovém u Prahy. Shrnul je do několika málo bodů, které adresoval achitektce Kolmanové. Vážená paní architektko,  váhal jsem, zda ještě něco dodávat. Moje náměty byly při zapisování na plachty poněkud zkarikovány, takže bych většině sám nerozumněl. Nicméně jsou většinou obsaženy v usnesení KŽP. Tak jen stručné shrnutí:..
Vážený pane Vladimíre Zubove,
dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou na ukončení našeho slovního sporu, který se rozhořel po zveřejnění informací, které nebyly známy v době Vaší volby na kandidátku do krajského zastupitelstva za Stranu zelených. Samotný způsob volby kandidátů pro krajské volby považujeme do této chvíle za regulérní a plnohodnotný.
V dubnovém čísle Jílovských novin se pan doktor Kohoutek jménem ODS pustil do Zelených. Nic proti němu nemám, ale jako předseda jílovské základní organizace musím reagovat. Ne k osobám zastupitelů, život nám přináší nečekané zvraty, a pokud všichni jednali v souladu se zákonem, necítím se povolán vrtat se v jejich soukromí. Soustředím se jen na věcné problémy.
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one