Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví

Volte srdcem! Dejte hlas zeleným

Volte srdcem! Dejte hlas zeleným - obrázek

Volte srdcem! Dejte hlas zeleným - obrázek

 Do voleb zbývají už pouze hodiny a podle CVVM (Centra pro výzkum veřejného mínění), které jediné nepřijímá politické zakázky, mají zelení 4,5 procenta hlasů. K získání mandátů do poslanecké sněmovně jí v tuto chvíli chybí jen stovky hlasů. Možná, že právě Váš hlas je ten rozhodující.
Ještě nikdy nebyla v české politice situace tak napínavá, jako letos. Do sněmovny se může dostat až osm politických stran! Jde volit téměř milion prvovoličů, kteří se narodili po roce 89 a agentury na výzkum veřejného mínění nemají jejich názor nijak podchycený. Tato skupina rozhodne volby. Zeleným podle agentur chybí několik tisíc, možná jen několik set hlasů.

Pokud jsou Vám zelení programově blízcí, volte je a nebojte se ztraceného hlasu. Nesměřujeme do totality a Vy si můžeme dovolit dát hlas straně blízké Vašemu srdci, i když existuje riziko, že do parlamentu nakonec neprojde.
Když budou mít strach všichni, zelení nikdy žádný mandát nezískají. Pokud budete volit na jistotu, zůstanou v politice pouze velké, populistické strany a země se nikdy nevymotá s klientelistických a mocenských sítí, ve kterých je díky Janouškům, Bémům, Kočkům, Tvrdíkům a Kalouskům.

Dejte hlas straně, která jako jediná nebere peníze od ČEZ a nebojí se tento moloch kritizovat.
Zelení jsou jediná strana, která důsledně dbá na zdraví lidí, ochranu životního prostředí a vystupuje proti kartelu moci a peněz.
Když zelení uspějí, bude menší pravděpodobnost vlády za podpory komunistů, velké koalice i volebního patu. Přidejme se k řadě vyspělých zemí a dokažme, že zelená politika má i v české politice své trvalé místo.
A pro skeptiky: I při výsledku pod 5 procent nám každý hlas zaručí prostředky, abychom mohli prosazovat dál zelenou politiku například na komunální úrovni, třeba v Jílovém u Prahy při odporu proti dálnici D3 přes Posázaví.

Oldřich Janeba

25.05.2010 14:26:17
oldrichjaneba
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one