Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví

Martine, vrať se! volají jílovští zelení

Martine, vrať se! volají jílovští zelení  - obrázek

Martine, vrať se! volají jílovští zelení - obrázek

Návrat bývalého předsedy Martina Bursíka mezi elitu Strany zelených požaduje základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy. Rozhodla o tom tento víkend při elektronickém hlasování dvoutřetinová většina organizace. Jílovští považují Bursíka v tuto chvíli za nenahraditelnou postavu zeleného hnutí, bez kterého si nelze možný úspěch v předčasných parlamentních volbách představit. Proto vyzývají bývalého předsedu, aby pomohl Ondřejovi Liškovi v jeho nelehké situaci a zároveň oba žádají, aby se okamžitě kategoricky distancovali od jakékoliv snahy Dany Kuchtové vrátit se zpět do řad SZ.

Jílovský zastupitel Jiří Macák k tomu říká: „ Právě Dana odstartovala naše problémy neschopností odargumentovat svoje postoje v přímých jednáních a dojít tak k dohodě. Místo toho hrála hlavně mediální divadlo. Nyní se může zkusit prosadit v DSZ.“ 

 Celé usnesení je zde:

 1. ZO SZ Jílové u Prahy žádá bývalého předsedu Martina Bursíka, aby aktivně vstoupil do nadcházející předvolební kampaně do poslanecké sněmovny a stanul v čele kandidátky SZ a pomohl tak straně získat zpět ztracený kredit ve společnosti.

2. ZO SZ Jílové u Prahy se domnívá , že Martin Bursík by měl v nadcházejících volbách tvořit pevný tandem se současným úřadujícím předsedou Ondřejem Liškou. Jedině tak lze dosáhnout volebního výsledku nad 5 procent, nutných ke vstupu do poslanecké sněmovny.

3. Základní organizace žádá předsednictvo, aby se jasně distancovalo od snah ne-členky Dany Kuchtové o návrat do Strany zelených a nepřipouštělo další mediální diskuse nad jejím možným návratem.

 

29.06.2009 12:57:56
oldrichjaneba
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one