Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví

Kohoutek vůbec nezná fakta, píše Ota Šmíd - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2457"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Úspěchy v komunální politice se prosazují velmi obtížně, když se snažíte ve dvou opozičních zastupitelích přehlasovat jedenáctičlennou radniční většinu. Některé návrhy jako například klidové parkovací zóny byly okamžitě zamítnuty, jiné návrhy nakonec ani nebyly hlasovány. Úspěchy zelených se tak bohužel přesouvají do role občanské, aktivistické a veřejné, například vydávání informačního bulletinu Zelené Posázaví, existence tohoto webu, spolupráce na stavbě odpočinkového altánu v Lukách pode Medníkem, spolupráce na organizaci koncertu proti D3 v roce 2008 a tisíce hodin dobrovolnické práce v Okrašlovacím spolku, Krajině 2000 a sdružení Obcí KLID, jichž jsou zelení rovněž členy. Za jiné uvedu Jirku Macáka, Otíka Šmída a další. Samozřejmě, nic by nás netěšilo více než skutečnost, že bychom se mohli podílej na řízení města.
Netýká se to přímo pana Šmída, ale obecně všech Zelených: je škoda, že je o nich slyšet jen, když se brání kritice (byť hloupé, ale na úrovni pana Kohoutka) a nejsou komunikovány žádné úspěchy (neříkám, že nejsou, ale moc se o nich v Jílovém neví). Myslím, že komunikace by měla být vedena v pozitivním duchu, hádky a odpovědi na přitroublé kritiky staví Zelené do negativního světla a to není dobré.
23.08.2010 12:09:51
oldrichjaneba
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one