Oficiální stránky základní organizace Strany zelených v Jílovém u Prahy a dalších spřátelených organizací v Dolním Posázaví

Charakteristiky kandidátů Strany zelených v Jílovém u Prahy

Charakteristiky kandidátů Strany zelených v Jílové u Prahy - obrázek

Charakteristiky kandidátů Strany zelených v Jílové u Prahy - obrázek

1. Pavel Hrabec ze Studeného, zakladatel a předseda o.s. Krajina 2000, včelař, muž s pevnými zásadami, silným vztahem k přírodě a přirozeným sociálním cítěním.
2. Jiří Macák z Jílového, zastupitel SZ, místopředseda Okrašlovacího spolku a správce jeho webových stránek, začínající včelař a dvorní fotograf SZ a OS.
3. Jiří Kulhavý, předseda jílovského Svazu zahrádkářů, pěstitel zajímavých odrůd ovoce, zeleniny a květin a významná postava občanského života na Radlíku.
4. Mgr. Kamila Crooks z Kamenných Vrat, sympatická matka dvou malých dětí, manželka optimistického Angličana a IT specialistka..
5. MgA Tomáš Svoboda z Jílového, zastupitel SZ, zpěvák, hráč na řadu nástrojů, hudební pedagog a věřím že následník slavných jílovských skladatelů Hanuše a Lukáše.
6. Mgr. Václava Zahálková z Jílového, učitelka základní školy, varhanice a zpěvačka Husova sboru, členka pěveckého souboru, bez jejíhož muzického vkladu se neobejde křest, svatba ani pohřeb.
7. Ing Jiří Hofreiter, který si Jílové za bydliště zvolil pro jeho půvab v dospělém věku a jako racionální technik vidí ostřeji možnosti řešení problémů města.
8. RNDr. Vítězslav Papež CSc., člen o.s. KRAJINA 2000 a řady dalších organizací, včelař, který si cíleně zvolil bydlení v domečku ve stráni ve Studeném. Do problémů vhlíží s nadhledem.
9. Jan Stachura z Jílového, nejmladší člen Okrašlovacího spolku. Ten díky němu má šanci přežít přirozený úbytek členů věkem.
10. Anna Cedzová, pokračovatelka rodu Radníků na statku v Kamenných Vratech. Po směně v laboratoři na ni na statku čeká péče o zvířátka, hospodářství a rodinu.
11. Anežka Šmídová z Kamenných Vrat i Jílového je moje drahá choť, členka Okrašlovacího spolku, o.s. KRAJINA 2000 a pokladní ZO Strany Zelených v Jílovém.
12. Jaroslava Bejčková je potomkem starobylého jílovského rodu. Je předsedkyní Rady starších CČSH, členkou Okrašlovacího spolku a při procházkách s jezevčicí
Baruškou zbavuje krajinu odpadků.
13. Zdeněk Nejedlý je šéfem dobrovolných hasičů v Lukách pod Medníkem a jako znalec této, v mnohém jedinečné obce, může pomoci řešení místních problémů.
14. Diana Prošková ze Studeného i Jílového je členkou výboru o.s. KRAJINA 2000,
krásně renovuje historický nábytek a estetická měřítka má i pro široké okolí.
15. Ing. Otakar Šmíd (chatař v Kamenných Vratech od narození, občan Jílového v důchodu) je autorem těchto řádek (a dalších elektronických i tištěných článků), jednatelem o.s. KRAJINA 2000, členem Okrašlovacího spolku a
dalších klubů a společností.
08.10.2010 11:34:00
oldrichjaneba
1 Pavel Hrabec Nez.  
2 MgA. Tomáš Svoboda SZ  
3 Jan Stachura SZ  
4 Mgr. Jana Koutníková Nez.  
5 RNDr. Miroslav Kolařík Phd. Nez.  
6 Mgr. Václava Zahálková SZ  
7 Jiří Kulhavý Nez.  
8 Gabriela Bošková SZ  
9 RNDr. Vítězslav Papež CSc. SZ  
10 Mgr. Zuzana Sýkorová Phd. Nez.  
11 Ing. Jiří Hofreiter SZ  
12 Jaroslava Bejčková Nez.  
13 Ing. Oskar Lažanský Nez.  
14 Anna Cedzová Nez.  
15 Ing. Otakar Šmíd SZ
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Přijďte mezi nás, podpořte nás, oslovte nás! zelenijilove@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one